- Anatomické polštáře - » Froté povlaky

Froté povlak na anatomický polštář 59x39x15cm

Froté povlak na anatomický polštář 59x39x15cm
Univerzální froté povlak na anatomické polštáře o rozměru 59x39x15 cm. Standardně vyrábíme zip na kratší straně.
Výrobce Dandyland.cz
Dostupnost Skladem
Kód položky FAP-59x39x15
Cena bez DPH 230,58 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 279,00 CZK
barva
vyberte zip
ks
  • Podrobný popis
Univerzální náhradní froté potah na anatomické polštáře o velikosti 59x39x15cm.

Froté povlaky jsou velmi vhodné i do zdravotních zařízení. Froté materiál je příjemný a velmi dobrý na údržbu a také se velmi dobře přizpůsobí různým prohnutím na anatomických polštářích.

UPOZORNĚNÍ:

Díky velkému množství anatomických prohnutých polštářů na našem trhu je vyrábíme rovně našité bez bočního zvlnění. Rohy jdou i tak krásně zasunout a povlak vám perfektně drží a ochrání váš polštář před ušpiněním.

Pokud si přejete přesně prošitý povlak na váš polštář, kontaktujte přímo výrobce vašeho anatomického polštáře. Povlaky se dají použít i na klasické polštáře nemusí být nutně anatomické.

Složení:

85% bavlna, 15% polyamid (díky složení krásně drží tvar)
vysoká gramáž: 220 g/m2

Standardně vyrábíme zip na kratší straně, za příplatek je možné vyrobit na delší straně. Pokud chcete zip na delší straně, tak zvolte v rozbalovací nabídce.

Cena uvedená za 1 ks samostatného náhradního povlaku uvedeného v názvu zboží.

Díky velkému zájmu o naše povlaky, jsme do nabídky přidali opět nové barvy. Povlaky vyrábíme z našeho kvalitního froté a barvy jsou tedy identické s našimi froté prostěradly. Je tedy dle čísla možné objednat stejné prostěradlo a do kombinace i povlaky.

JAK ZVOLIT SPRÁVNÝ ROZMĚR POVLAKU PRO VÁŠ ANATOMICKÝ POLŠTÁŘ

Velmi často se stává, že si zákazníci objednají špatný rozměr povlaku na svůj polštář. Je to i z důvodů, že máte trochu jiné rozměry než máme standartně v nabídce. Povlaky šijeme tak, aby na daný rozměr uvedeného polštáře seděly. Rozměry jsou počítány do výšky polštáře 15cm. Boční zipy jsou dostatečně dlouhé, aby rozměr prošel. Pokud si přesto nebudete jisti, určitě nám napište.

NIKDY PROSÍM NEOBJEDNÁVEJTE MENŠÍ POVLAK NEŽ MÁTE POLŠTÁŘ I KDYBY TO BYLO O POUHÉ 2 CM. SEDĚT TO NEBUDE A NEBO VELMI ŠPATNĚ. RADĚJI NAPIŠTE A UJISTĚTE SE.