- Anatomické polštáře - » Jersey povlaky

Jersey povlak na anatomický polštář 70x45x10cm

Jersey povlak na anatomický polštář 70x45x10cm
Univerzální jersey povlak na anatomické polštáře o rozměru 70x45x10cm.
Výrobce Dandyland.cz
Dostupnost Skladem
Kód položky JAP-70x45x10
Cena bez DPH 280,17 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 339,00 CZK
barva
vyberte zip
ks
  • Podrobný popis
Pro váš zájem jsme do nabídky zařadili i náhradní povlaky na anatomické polštáře v provedení hladkém - jersey. V nabídce nejvíce prodávané velikosti.

Cena uvedená za 1 ks samostatného náhradního povlaku uvedeného v názvu zboží. Pokud si přejete jiný rozměr je možné zvolit v rozbalovací nabídce.

DOSTUPNOST: Jsme výrobce těchto povlaků. Jelikož je více velikostí a barev, tak vše šijeme až dle objednávek. Výroba je tedy do 1-3 dnů.

Univerzální náhradní jersey povlak na anatomické polštáře o rozměru 70x45x10cm.

Jersey povlaky jsou velmi vhodné i do zdravotních zařízení. Jersey materiál je příjemný a velmi dobrý na údržbu a také se velmi dobře přizpůsobí různým prohnutím na anatomických polštářích. Je možné použít i na klasické polštáře stejných rozměrů.


UPOZORNĚNÍ:

Díky velkému množství anatomických prohnutých polštářů na našem trhu je vyrábíme rovně našité bez bočního zvlnění. Rohy jdou i tak krásně zasunout a povlak vám perfektně drží a ochrání váš polštář před ušpiněním.

Pokud si přejete přesně prošitý povlak na váš polštář, kontaktujte přímo výrobce vašeho anatomického polštáře.

Povlaky se dají použít i na klasické polštáře nemusí být nutně anatomické.

Specifikace:

materiál: 100% bavlna
vysoká gramáž: 160 g/m2

Standardně vyrábíme zip v bílé barvě na kratší straně, za příplatek je možné vyrobit na delší straně a také v barvě v odstínu povlaku. Zvolte z rozbalovací nabídky.

Povlaky vyrábíme z našeho kvalitního jersey a barvy jsou tedy identické s našimi jersey prostěradly. Je tedy dle čísla možné objednat stejné prostěradlo a do kombinace i povlaky.

JAK ZVOLIT SPRÁVNÝ ROZMĚR POVLAKU PRO VÁŠ ANATOMICKÝ POLŠTÁŘ

Velmi často se stává, že si zákazníci objednají špatný rozměr povlaku na svůj polštář. Je to i z důvodů, že máte trochu jiné rozměry než máme standartně v nabídce. Povlaky šijeme tak, aby na daný rozměr uvedeného polštáře seděly. Rozměry jsou počítány do výšky polštáře 10cm. Boční zipy jsou dostatečně dlouhé, aby rozměr prošel. Pokud si přesto nebudete jisti, určitě nám napište.

NIKDY PROSÍM NEOBJEDNÁVEJTE MENŠÍ POVLAK NEŽ MÁTE POLŠTÁŘ I KDYBY TO BYLO O POUHÉ 2 CM. SEDĚT TO NEBUDE A NEBO VELMI ŠPATNĚ. RADĚJI NAPIŠTE A UJISTĚTE SE.