- HRAČKY PRO DĚTI - » - HOLČIČÍ HRAČKY -

HASBRO My Little Pony Sunny na bruslích zpívá a bruslí na baterie

HASBRO My Little Pony Sunny na bruslích zpívá a bruslí na baterie
HASBRO My Little Pony Sunny na bruslích zpívá a bruslí na baterie Sunny se chystá na svůj den D. Figurka Sunny, která zpívá a bruslí, vám zazpívá legendární písničky z filmu. Přes 50 reakcí. Balení obsahuje i mikrofon, takže si děti mohou zazpívat společ
Výrobce
Dostupnost Skladem
Kód položky 94580
Cena bez DPH 1 141,32 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 1 381,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
HASBRO My Little Pony Sunny na bruslích zpívá a bruslí na baterie Sunny se chystá na svůj den D. Figurka Sunny, která zpívá a bruslí, vám zazpívá legendární písničky z filmu. Přes 50 reakcí. Balení obsahuje i mikrofon, takže si děti mohou zazpívat společně s ní.

Mikrofon se dá používat také jako dálkové ovládání, které se postará o taneční umění Sunny. Sunny udělá vše pro to, aby byla na své představení připravená. Díky přiloženým doplňkům jí s tím děti pomůžou. Vše si pořádně nacvičte, ať jste připraveni na nezapomenutelný duet! Hračka na baterie, se světlem a zvukem.

My Little Pony - to jsou hraví poníci z kanadsko-amerického seriálu. Jsou velmi citliví, hodní, zvídaví a vždy připraveni ke hře! Podobu jim vdechla jejich autorka Lauren Faust a postarala se o to, aby vzhled každého z poníků byl jedinečný a vyjadřoval jeho povahu.

Rozměry balení (š v h): 35,5 x 30,5 x 12cm
Rozměry dětské hračky (v): 30cm
Materiál: plast
Baterie: 2x AA 1,5V (nejsou součástí)
Obsah balení: koník, mikrofon, nálepky
Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu.

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 5 let