- Povlečení - » Krepové povlečení

Krepové povlečení Tiffany 177/75

Krepové povlečení Tiffany 177/75
Krepové povlečení Kaeppel je zárukou kvality. Krepové povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, která je vysrážená a měkčená, díky tomu je povlečení příjemné na dotek. Kvalitní tisk materiálu a vysoká plošná hmotnost zaručí barevnou stálost i po mnoha vyprán
Výrobce
Dostupnost do týdne
Kód položky Tiffany 177/75
Cena bez DPH 714,88 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 865,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
Vysoce kvalitní krepové povlečení Německé firmy Kaeppel.

Krepové povlečení Kaeppel je zárukou kvality. Krepové povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, která je vysrážená a měkčená, díky tomu je povlečení příjemné na dotek. Kvalitní tisk materiálu a vysoká plošná hmotnost zaručí barevnou stálost i po mnoha vypráních.

Krepové povlečení je opatřeno zipovým uzávěrem.

Krepové povlečení perte naruby a zapnuté. Prát samostatně.

Specifikace:

Povlak na přikrývku: 140x200cm
Povlak na polštář: 70x90cm
Povlečení má zapínání na zip
Praní na 60°CLuxusní povlečení Kaeppel

Výrobcem povlečení Kaeppel je přední německá firma. Každé povlečení Kaeppel je vždy vyrobeno ze 100% bavlny té nejvyšší kvality pocházející výhradně z Egypta. Tato bavlna je pro svoji kvalitu ceněna díky velmi suchému podnebí, ve kterém je pěstována. Největší důraz je kladen na kvalitu zpracování, výběr těch nejlepších materiálů a zachování módních trendů. Potisk látky je zpravidla prováděn na nejmodernějších digitálních tiskárnách s efektem 3D vzhledu, takže skutečnou kvalitu tisku není ani možné rozernat na fotografiích produktů.