- HRAČKY PRO DĚTI - » Pokémoni

Sběratelské album A5 Pokémon TCG SWSH11 Lost Origin

Sběratelské album A5 Pokémon TCG SWSH11 Lost Origin
Sběratelské album velikosti A5 Sword and Shield 11: Lost Origin od společnosti Ultra Pro. Album s dvanácti všitými stranami. 10 stran s 4 kapsami na stránce (na karty běžné velikosti). 2 strany pro založení velkých (Jumbo) karet. Pojme 40+2 karet (až 80+
Výrobce
Dostupnost Skladem
Kód položky 99337
Cena bez DPH 271,90 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 329,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
Sběratelské album velikosti A5 Sword and Shield 11: Lost Origin od společnosti Ultra Pro.

Album s dvanácti všitými stranami. 10 stran s 4 kapsami na stránce (na karty běžné velikosti). 2 strany pro založení velkých (Jumbo) karet. Pojme 40+2 karet (až 80+4 při oboustraném vkládání). Album zdobí pokémoni Arceus a Shaymin.

Zde budou karty chráněny před vnějším poškozením, nebudou poškrábané a ani nebudou mít ohnuté rohy, také dělá hráčovu sbírku mnohem více přehlednou. Konec nošení karet po krabičkách, nyní je čas na album!

Ve sběratelské karetní hře Pokémon sbírají hráči balíčky karet a soupeří mezi sebou se svými oblíbenými pokémony. Hra je jednoduchá, takže se ji noví hráči naučí rychle, ale zároveň velmi
propracovaná, a umožňuje tak nekonečnou kreativitu a zábavu při hře. Spousta fanoušků pokémonů bohatě ilustrované karty Pokémon sbírá.

Rozměry výrobku (š v h): 16 x 20 x 1,5cm
Materiál: plast

Cena je uvedena za 1 kus výrobku
Výrobek je vhodný pro děti od 3 let