- Reflexní prvky -

Reflexní nepropustný potah / pláštěnka na batoh

NovinkaDoporučujeme
Reflexní nepropustný potah / pláštěnka na batoh
Potah ( lze najít i pod názvem pláštěnka) je vhodný jako praktický doplněk ke každému batohu. Doporučujeme zejména pro školáky, ale i na cestování na kolo, turistiku apod. Potah je vyroben z nepromokavého žlutě fluorescenčního materiálu.
Výrobce
Dostupnost Skladem
Kód položky REF-283
Cena bez DPH 81,82 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 99,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
Reflexní prvky chrání děti, chodce, domácí zvířata i cyklisty v silničním provozu a pomáhají předcházet nehodám. Důležité je nejen vidět ale i být vždy viděn. Reflexní materiály jsou schopny odrážet dopadající světlo až na vzdálenost 200 metrů. Vhodnými reflexními prvky zlepšíte viditelnost vás i vašich dětí a tím zvýšíte vaši bezpečnost.

Reflexní nepropustný potah (pláštěnka) na batoh

Potah ( lze najít i pod názvem pláštěnka) je vhodný jako praktický doplněk ke každému batohu. Doporučujeme zejména pro školáky, ale i na cestování na kolo, turistiku apod. Potah je vyroben z nepromokavého žlutě fluorescenčního materiálu. Po obvodu potahu je silná a pružná guma pro snadné použití.

Rozměry: 40x38x18cm

Potah obsahuje velký viditelný reflexní pruh o šířce 5cm
Cena uvedená za 1 ks.


Myslete na bezpečnost vás i vašich dětí a vybavte sebe i je reflexními prvky. Je důležité svým dětem jít příkladem a už od malička je učit používat reflexní prvky. Děti se v běžném provozu dají přehlédnout ještě snáze, než dospělé osoby. Navíc děti nejsou tak opatrné, jako dospělí.