- Zdravotní program - » Náplně, výplně

Polystyrenové kuličky náplň do polštářů a vaků

Doporučujeme
Polystyrenové kuličky náplň do polštářů a vaků
Kvalitní polystyrenové kuličky - atestované, vhodné pro děti do 3 let. Průměr kuliček 2-5 mm. tento typ kuliček se hodí jako výplň do výrobků, kde chceme docílit pohodlnost (sedací vaky, pytle, polštáře a relaxační pomůcky).
Výrobce ČESKÝ VÝROBCE
Dostupnost Skladem
Kód položky EPS70
Cena bez DPH 53,72 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 65,00 CZK
zvolte
ks
  • Podrobný popis
Kvalitní polystyrenové kuličky - atestované, vhodné pro děti do 3 let.

Pozor, opravdu jde o kuličky a ne o polystyrénovou drť, která je mnohem levnější a má mnohem kratší trvanlivost. Tyto zdravotně nezávadné polystyrenové kuličky jsou nové, čisté, bez chemického čistění a jiných úprav - nejedná se tedy o žádný odpad z výroby stavebního polystyrenu.

Cena uvedená za 10 litrů. Pokud chcete jiné množství zvolte z rozbalovací nabídky.
Výhodnější ceny při větším odběru.

Průměr kuliček* 2-5 mm.

- tento typ kuliček se hodí jako výplň do výrobků, kde chceme docílit pohodlnost (sedací vaky, pytle, polštáře a relaxační pomůcky).

- větší kuličky obsahují větší podíl vzduchu i v prostoru mezi kuličkami je více vzduchu a tím je celkový dojem měkčí (pohodlnější)

- čím větší je objemová hmotnost, tím větší je pružnost a odolnost vůči kompresi (tlaky v sedacích vacích vlivem zatížení)

Baleno v igelitovém pytli.

Polystyrenové kuličky vyhovují požadavkům zákona č. 258/200 Sb. o ochraně veřejného zdraví, ve znění předpisů a vyhlášky MZ ČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let.

ATEST v PDF zašleme na vyžádání. Při větším odběru bude dohodnuto dopravné.

* U velikostí kuliček je nutné si uvědomit, že se jedná o průměrné hodnoty. Během výroby (expanze) záleží na napěnění materiálu a tím samotné výroby kuliček. Jedná se o nahodilý proces, kde je zhruba 90% kuliček v uvedeném rozmezí. Ostatní jsou mimo toleranci.

Ve výrobcích může docházet k váhovému úbytku z důvodu vypařování vlhkosti z kuliček, která je pozůstatkem páry používané v procesu výroby kuliček. Proto se časem musí kulličky do vaků a výrobků doplňovat.