- Bavlněné šátky - » trojcípé

Trojcípý šátek - Motorky na černé

Novinka
Trojcípý šátek - Motorky na černé
Trojcípý bavlněný šátek. Trojcípé šátky můžete uvázat na hlavu nebo kolem krku, či ruky. Mohou se využít jako módní doplněk nebo i při nachlazení. Bavlna vám zaručí, že krásně sají pot a proto se hodí i na sport.
Výrobce DandyLand.cz
Dostupnost Skladem
Kód položky satek-3-motorky-c
Cena bez DPH 57,02 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 69,00 CZK
zvolte
ks
  • Podrobný popis
JIŽ POUZE DOPRODEJ MOŽNÝ MENŠÍCH VELIKOSTÍ ŠÁTKŮ A TAKÉ UBROUSKŮ A PYTLÍKŮ NA BAČKORY A POVLAKY NA POLŠTÁŘE. VELKÉ ŠÁTKY JIŽ NEJSOU. NENÍ JIŽ LÁTKA V METRÁŽI NA VÝROBU.

Na vaše přání jsme do nabídky zařadili i tyto bavlněné trojcípé šátky. Nyní v nabídce trojcípé i čtyřcípé varianty. Je na vás které preferujete. V naší nabídce najdete dětské, dámské, pánské i velké motorkářské šátky.

Trojcípé šátky můžete uvázat na hlavu nebo kolem krku, či ruky. Mohou se využít jako módní doplněk nebo i při nachlazení. Bavlna vám zaručí, že krásně sají pot a proto se hodí i na sport.

Specifikace:

- hustě tkaná 100% bavlna (Bavlněněné plátno. Žádný úplet !!)
- kvalitní a stálobarevný tištěný motiv
- jednostranné provedení
- zdravotní nezávadnost, certifikát Oeko-Tex 100, vhodné i pro děti do 3 let


Šátky jsou vhodné:

- pro ženy i muže
- dívky i chlapce, menší velikost je vhodná již pro děti od 3 let
- motorkáře
- sportovce (cyklisty, běžce, turisty)
- rybáře, vojáky
- hudebníky
- dětské a skautské tábory
- firemní akce


V nabídce více rozměrů. Jednobarevné varianty jsou trochu větší než se vzorem neboť máme širší metráž. V rozbalovací nabídce u varianty je vždy napsaný rozměr. Rozměry se mohou lišit +/- 1-2cm.

Vybraný vzor zvolte z rozbalovací nabídky.

VŽDY SE RADĚJI UJISTĚTE KTERÝ ROZMĚR CHCETE A POTŘEBUJETE. PRO URČITÉ SPORTY A AKTIVITY JSOU VHODNÉ I MENŠÍ VELIKOSTI.

velikost MINI/BABY (34x34x48cm) - tato malá velikost je vhodná pro domácí mazlíčky. I ti chtějí být krásní a šátek na krku je opravdu pěkný doplněk. Velikost vhodná pro nejmenší děti a mladší školáky. Vhodné i na tábory pro děti jen na ruku. Pro menší děti jsou vhodné i na hlavu, kolem krku i přes ústa.

velikost JUNIOR (45x45x66cm) - velikost vhodná pro starší dívky a chlapce. Dále vhodné i pro ženy. Vhodné na sport a cvičení, kolem krku, kolem hlavy i přes ústa.

velikost KLASIK (68x68x94cm) - velikost vhodná pro dospělé muže i ženy. Kolem krku, přes ústa i do vlasů. Díky větší velikosti lze nouzově také použít při první pomoci k ošetření ran nebo fixaci zlomenin podobně jako klasický zdravotnický trojcípý šátek.

velikost TRENDY DÁMSKÝ (55x55x80cm) - na vaše přání jsme do nabídky zařadili i tuto velikost pro dámy.


Velikost zvolte z rozbalovací nabídky.

PŘI VĚTŠÍCH ODBĚRECH MNOŽSTEVNÍ SLEVY.