- Galanterie - » Řemeny a oleje

Kožený kulatý klínový řemen pro šlapací šicí stroje průměr 6mm

Kožený kulatý klínový řemen pro šlapací šicí stroje průměr 6mm
Kožený řemen síly 6mm je určený pro starší šlapací šicí stroje.
Výrobce
Dostupnost Skladem
Kód položky remen-06
Cena bez DPH 70,25 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 85,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
Kožený řemen síly 6mm je určený pro starší šlapací šicí stroje.

Kulatý, kožený hnací řemen 1/4" [6mm].Rozměr je individuální, každý stroj má jiný, proto je potřba ho změřit. Řemen dodáváme v současné době bez sponky. Pokud máte na starém řemenu, tak určitě nevyhazujte a přehoďte na nový.

Dodává se v celku, ne po centimetrech. Přibližná délka používaná na strojích je 180-240 cm.

Je možné ustřihnout 2 i 2,5m ( připište v objednávce, cena vám pak bude upravena dodatečně).
Jak správně napojit kožený řemen na šicí stroj

Zkraťte řemen na délku podle původního řemenu, nebo navlečte řemen na stroj, ale uřízněte jej asi o 2cm kratší (řemen se natáhne používáním). Udělejte otvor na obou koncích (hřebíčkem, nebo malým šroubovákem, nebo speciálnímy kleštěmi) tak aby velikost otvoru byla úměrně silná síle sponky a aby byla co nejvíce uprostřed, ne v kraji.

Nasazení řemenu na stroj - rozpojte řemen ve sponce a dejte ho na stroj tak , aby byl umístěn správně v mechanizmu pro pohon šicího stroje. Spojte řemen pomocí sponky tak aby ostrá část bbyla na vnitřní straně řemenu. Zkontrolujte jej, jestli je dostatečně napnutý a kleštěmi sponku sevřete.

Jiné možnosti využití: Řemen je nejen vhodný jako řemínek ke starým šlapacím šicím strojům, ale lze ho také využít k jiným mechanickým náhonům (např. zvonkohrám) a pod. Nebo jako vodítko pro domácí mazlíčky.

Cena uvedená za 1m.
.