- Bavlněné šátky - » trojcípé

Trojcípý jednobarevný bavlněný šátek

Novinka
 Trojcípý jednobarevný bavlněný šátek
Trojcípý bavlněný šátek naší výroby. Tento šátek vyrábíme v 5-ti základních rozměrech. Barvu a velikost vždy vyberte z rozbalovací nabídky.
Výrobce DandyLand.cz
Dostupnost Skladem
Kód položky satky-troj-UNI-m
Cena bez DPH 53,72 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 65,00 CZK
Rozměr
barva
ks
  • Podrobný popis

Na vaše přání jsme do nabídky zařadili i tyto bavlněné trojcípé šátky. Nyní v nabídce trojcípé i čtyřcípé varianty. Je na vás které preferujete. V naší nabídce najdete dětské, dámské, pánské i velké motorkářské šátky.
Barvy stále přidáváme, tudíž nejsou všechny na detailu. Nicméně každou barvu šátku najdete samostatně v nabídce čtyřcípých šátků.

Trojcípé šátky můžete uvázat na hlavu nebo kolem krku, či ruky. Mohou se využít jako módní doplněk nebo i při nachlazení. Bavlna vám zaručí, že krásně sají pot a proto se hodí i na sport.

Specifikace jednobarevných (UNI) variant:

- hustě tkaná 100% bavlna
- oboustranné jednobarevné bavlněné plátno. Žádný úplet !!
- zdravotní nezávadnost, certifikát Oeko-Tex 100, vhodné i pro děti do 3 let


Šátky jsou vhodné:

-pro ženy i muže
dívky i chlapce, menší velikost je vhodná již pro děti od 3 let
motorkáře
sportovce (cyklisty, běžce, turisty)
rybáře, vojáky
hudebníky
dětské a skautské tábory
firemní akce
nejmenší velikost MINI vhodná pro domácí zvířátka (pejsky, kočičky, králíčky atd.)


V nabídce více rozměrů. Jednobarevné varianty jsou trochu větší než se vzorem neboť máme širší metráž. V rozbalovací nabídce u varianty je vždy napsaný rozměr. Rozměry se mohou lišit +/- 1-2cm.

Vybranou velikost a barvu zvolte z rozbalovací nabídky

VŽDY SE RADĚJI UJISTĚTE KTERÝ ROZMĚR CHCETE A POTŘEBUJETE. PRO URČITÉ SPORTY A AKTIVITY JSOU VHODNÉ I MENŠÍ VELIKOSTI.


velikost MINI UNI (34x34x48cm) - tato malá velikost je vhodná pro nejmenší děti 1-2 roky. Také se hodí pro domácí mazlíčky. Vhodné i na tábory pro děti jen na ruku. Pro menší děti jsou vhodné i na hlavu, kolem krku i přes ústa.

velikost BABY UNI (45x45x66cm) - velikost vhodná pro děti 3-8 let. Vhodné i pro některé ženy.

velikost JUNIOR/TRENDY UNI (55x55x80cm) - Velikost vhodná pro děti 8-15 let. Dále vhodné i pro některé ženy. Vhodné na sport a cvičení, kolem krku, kolem hlavy i přes ústa.

velikost KLASIK UNI (74x74x104cm) - velikost vhodná pro dospělé muže i ženy. Kolem krku, přes ústa i do vlasů. Díky větší velikosti lze nouzově také použít při první pomoci k ošetření ran nebo fixaci zlomenin podobně jako klasický zdravotnický trojcípý šátek.

velikost MOTORKÁŘSKÝ (90x90x130cm) - na vaše přání přidán i do varianty trojcípé.


Cena uvedená za 1ks. Barvu a velikost zvolte z rozbalovací nabídky

PROSÍM ČTĚTE:

Jsme výrobci našich šátků. Díky mnoha barvám a velikostem nedržíme desítky kusů od barev ani to nejde. Vyrábíme ve větším až na zakázky od škol, školek, firem, táborů atd.

Při objednání většího množství 10+ šátků vždy napište do poznámky termín dodání šátků. Kusové záležitosti expedujeme zpravidla obratem. Větší množství dle dohody. Pokud na šátky spěcháte, tak je možné vyrobit za příplatek přednostně do 3 pracovních dnů.