- Anatomické polštáře - » Froté povlaky

Froté povlak na anatomický polštář 24x42 cm (42x24 cm)

Froté povlak na anatomický polštář 24x42 cm (42x24 cm)
Univerzální froté povlak na anatomické polštáře o rozměru 24x42 cm. Standardně vyrábíme zip na kratší straně.
Výrobce Dandyland.cz
Dostupnost Skladem
Kód položky FAP-24x42
Cena bez DPH 147,93 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 179,00 CZK
barva
vyberte zip
ks
  • Podrobný popis
Univerzální náhradní froté potah na anatomické polštáře o rozměru 24x42 cm.

Froté povlaky jsou velmi vhodné i do zdravotnických zařízení.
Froté materiál je příjemný a velmi dobrý na údržbu a také se velmi dobře přizpůsobí různým prohnutím na anatomických polštářích.

UPOZORNĚNÍ:

Díky velkému množství anatomických prohnutých polštářů na našem trhu je vyrábíme rovně našité bez bočního zvlnění. Rohy jdou i tak krásně zasunout a povlak vám perfektně drží a ochrání váš polštář před ušpiněním. Pokud si přejete přesně prošitý povlak na váš polštář, kontaktujte přímo výrobce vašeho anatomického polštáře. Povlaky se dají použít i na klasické polštáře nemusí být nutně anatomické.

Složení:

85% bavlna, 15% polyamid (díky složení krásně drží tvar)
vysoká gramáž: 220 g/m2

Standardně vyrábíme zip v bílé barvě a na kratší straně. Pokud pro vás bude lepší nasouvání tak, aby byl zip na delší straně, zvolte si variantu v rozbalovací nabídce.
Za příplatek je možné vyrobit i v barvě potahu. Všechny barvy nemáme uplně přesně, ale vždy vybereme ten co se bude nejvíce hodit.

Cena uvedená za 1 ks samostatného náhradního povlaku s bílým kratším zipem.

Díky velkému zájmu o naše povlaky, jsme do nabídky přidali opět nové barvy. Povlaky vyrábíme z našeho kvalitního froté a barvy jsou tedy identické s našimi froté prostěradly. Je tedy dle čísla možné objednat stejné prostěradlo a do kombinace i povlaky.

JAK ZVOLIT SPRÁVNÝ ROZMĚR POVLAKU PRO VÁŠ ANATOMICKÝ POLŠTÁŘ

Velmi často se stává, že si zákazníci objednají špatný rozměr povlaku na svůj polštář. Je to i z důvodů, že máte trochu jiné rozměry než máme standartně v nabídce. Povlaky šijeme tak, aby na daný rozměr uvedeného polštáře seděly. Rozměry jsou počítány do výšky polštáře 12cm. Boční zipy jsou dostatečně dlouhé, aby rozměr prošel. Pokud si přesto nebudete jisti, určitě nám napište.

NIKDY PROSÍM NEOBJEDNÁVEJTE MENŠÍ POVLAK NEŽ MÁTE POLŠTÁŘ I KDYBY TO BYLO O POUHÉ 2 CM. SEDĚT TO NEBUDE A NEBO VELMI ŠPATNĚ. RADĚJI NAPIŠTE A UJISTĚTE SE.