- Kapesníky - » Dárkové kapesníky

Dárkové pánské kapesníky ručně tištěné Hudební motivy 3ks

NovinkaDoporučujeme
Dárkové pánské kapesníky ručně tištěné Hudební motivy 3ks
Luxusní sada ručně tištěných pánských bavlněných kapesníků v dárkové krabičce.
Výrobce Český výrobce
Dostupnost Skladem
Kód položky E-M59
Cena bez DPH 180,99 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 219,00 CZK
x
  • Podrobný popis
Každý člověk se jistě v životě nacházel v situaci, kdy potřeboval podarovat někoho blízkého či známého a nemohl přijít na to, co jemu/jí zakoupit.

Potřebujete-li nevšední dárek, ne příliš nákladný a přitom plně využitelný, který udělá radost, kapesníky je tou pravou volbou.

Kapesníky jsou baleny po 3 kusech v dárkové krabičce, z pevného kartonu, s průhledným víčkem, v luxusním provedení. Vhodně jako dárek, se kterým se už nemusíte trápit s balením.

Látkové kapesníky prochází náročnou atestací na kvalitu materiálu a barevnou stálost v rámci normy EKO-TEX100.

Jak uvádí ve své knize nestor v oblasti společenského chování Ladislav Špaček (Velká kniha etikety): "Kapesníčky v náprsní kapse jsou jedním z mála doplňků, které prozrazují osobitost a sebevědomí muže ve společnosti". Tamtéž: "Volba barvy a vzorku je zcela na vkusu muže, neodvíjí se ani od kravaty, ani od košile či saka, prostě žádné pravidlo neexistuje, jediným cílem je harmonie. Funkce módního doplňku je tak další tradiční vlastností kapesníku. Kapesník je bez nadsázky elegantní tečkou celkového vzhledu pravého gentlemana.

Luxusní sada ručně tištěných pánských bavlněných kapesníků v dárkové krabičce.

Český výrobce - rádi podoporujeme české výrobce!

Kapesníky jsou základní pomůckou užívanou k osobní hygieně. Ať už k čištění nosu při rýmě, zakrývání úst při kašli, nebo k utírání potu či koutků úst při stravování. Kapesníky dobře poslouží také v případě drobného znečištění oděvu během společenských akcí.

Materiálové složení: 100% bavlna
Barevná varianta: sada ručně tištěných pánských kapesníků s hudebními motivy
Velikost: cca 40,5 cm x 40,5 cm

Balení obsahuje: 3 ks látkových kapesníku s černým ručním potiskem. Tiskne se tradiční metodou sítotisku na karuselu, každý kapesník je tak svého druhu originál. Dva kapesníky jsou potištěny černou partiturou, třetí kapesník je potištěn velkým houslovým klíčem a malými houslovými klíči.

Cena uvedená za sadu 3ks.